אהבה מתחילה בלאהוב את עצמך!

עודכן ב: 13 מרץ 2020

כבר הרבה זמן אני נמצאת בחיפוש אחר החצי השני שלי. הרבה חשבון נפש המון יאוש וקצת ביקורת עצמית. ״מה לא בסדר בי?״ איך עוד לא מצאתי מישהו שיכול לאהוב אותי? בלה בלה בלה. אבל שניה, מתי הפעם האחרונה שהסתכלתי במראה ואמרתי לעצמי: ״אני אוהבת אותך כמו שאת עם כל החסרונות והפגמים?״ הרי זה מה שאני מצפים מהבן זוג...


8 ימים לפני פורים חליתי בדלקת גרון והתחלתי לקחת אנטיביוטיקה מה שאומר, פורים ללא שתיה 😱 🚱 בהתחלה חשבתי שזה הולך להיות מבאס ממש. כולם ישתו, כולם יהנו ורק אני יצפה על הכיף מהצד > אוי, כמה שטעיתי!


לא יודעת כמה אנשים יודעים את זה אבל אני אחת שממש אוהבת לרקוד למרות שאני גרועה בזה. ואני אוהבת לרקוד לבד, לא אוהבת שאנשים נכנסים לי למרחב הפרטי. אני רוקדת בשבילי.


ערב יום שלישי, 00:30 ואני בדרך לתחנה השלישית שלי לערב-המסיבה בבית הנסן בירושלים.


נענתי להצעה של חברה טובה. מישהי שאני סומכת עליה בעיניים עצומות שלא משנה מה שלא אעשה היא תהיה שם בשבילי. מצד אחד היא תזרום איתי ולא תשפוט אבל מצד שני תדע לשים עין לראות אם אני צריכה ״הצלה״.


איך שנכנסתי למתחם ידעתי שזה הולך להיות ערב מעולה!


תמונה להמחשה בלב | מהמאגר של wix


התמקתי באיזה פינה חמודה איפה שיש מספיק מקום והתחלתי לזוז בקטנה, עוד לא בטוחה במרחב אבל בזהירות מגבירה את הקצב. לא זוכרת את הפעם האחרונה שיצא לי פשוט להשתחרר, בלי החששות ממה יגידו או איך זה יראה. עצמתי עיניים ופשוט נתתי למוזיקה לסחוף אותי.


מכירות את זה שאלוהים רואה שטוב לך אז הוא שם לך איזה מעצור?

יחסית בתחילת הערב, אני עם היכולת ריקוד שלי עושה מין סיבוב וכשאני רבע דרך בסיבוב אני קולטת שהבחור שרוקד מאחורי עם חברה שלו... זה ה-אקס.

ה-אקס שהכל נגמר בגלל התזמון. מה שמשאיר את זה באוויר בתחושה של ״מה אם..״ -אז הוא.


יכולתי להתבאס ממש ולברוח לפינה ולהתחבא אבל מאחר וממש רציתי שיהיה לי טוב פשוט חייכתי אליו אמרתי שלום והמשכתי בשלי. חלילה שלא ישמע כאילו שזה היה מעשה קל, אבל זה היה ההחלטה הנכונה. אחרי כמה דקות שכחתי שהוא היה מאחורי והצלחתי פשוט להתחבר למוזיקה ולאנרגיה הטובה של האנשים מסביב!


אז נכון, לא כל יום פורים, ולא תמיד אפשר להשתחרר מכל הרעשים מסביב. אבל מה שכן, זה הזכיר לי שאני צריכה ללמוד מדי פעם לשים את היאוש וחששות מהעתיד בצד, להסתכל במראה ולחבק את עצמי. כי אין בנאדם שיאהב אותי יותר מאשר אני את עצמי!- - - -

תרגילון: תפתחי פתקית בנייד ותכתבי חמש דברים שאת אוהבת בעצמך וחמש דברים שאת היית רוצה לעבוד עליהם.


*שלי* :

הטוב: אני אינטלגנטית, אני נאמנה, אני עצמאית, אני אחת שאפשר לסמוך עליה ואני אוהבת את זה שאני אוהבת לאתגר את עצמי.

הרע: הייתי רוצה להפסיק לנסות לשפר את הסביבה, הייתי רוצה להיות יותר סלחנית לעצמי, הייתי רוצה ללמוד לקבל ביקורת, הייתי רוצה ללמוד לנהל את הזמן שלי יותר טוב והייתי רוצה להיות יותר סבלנית וקשובה לאחר.

ואני מקבלת את עצמי כמו שאני.//

107 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

© 2023 Proudly created with Wix.com

  • Facebook
  • Instagram
  • Grey LinkedIn Icon
  • Pinterest
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now